9 złkup 

NOWOŚĆ NA RYNKU!

Pierwsze biodegradowalne chusteczki wyłapujące kolor!

Jak działają ekologiczne chusteczki wyłapujące kolor?

na zdjęciu: chusteczki wyłapujące kolorChusteczki te, przede wszystkim oddziałują na wodę w taki sposób, że barwniki znajdujące się w tkaninach nie są uwalniane podczas prania. Tym samym woda w pralce jest mniej zabarwiona, a kolory ubrań zachowują swą barwę i są nienaruszone. A co się dzieje z cząsteczkami barwnika, które już znalazły się w wodzie? Chusteczki Smart Eco Wash działają na nie niczym magnes, przyciągając je i wchłaniając. To właśnie dlatego po opróżnieniu bębna chusteczka jest szara.

Taki zestaw zalet to wiele korzyści. Główną i podstawową korzyścią jest możliwość prania, bez uciążliwej segregacji ciuchów do prania. Wystarczy włożyć ciuchy do pralki, wrzucić razem z nimi chusteczkę wyłapującą kolor, włączyć i nie martwić się już o kolory. Dzięki temu każdy ignorant będzie w stanie wykonać pranie, pod warunkiem, że nastawi odpowiedni program. 

Dodatkowym atutem oferowanej chusteczki jest jej całkowita biodegradowalność.  Zużyta chustka nadaje się do wyrzucenia do kompostownika, ponieważ to, co z niej pozostało, to wyłącznie celuloza. Wystarczy, że będzie miała zapewnione odpowiednie warunki, w których jest wiele bakterii gnilnych (kompostownik, śmietnisko), a po kilku tygodniach chustka zniknie zupełnie, pozostawiając po sobie czystą glebę. Opakowanie również jest kompostowalne. Jego ekologiczność potwierdzone jest certyfikatami.

 
Opakowanie: tekturowy karton z 20 chusteczkami.

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.