na zdjęciu: listki do prania SMART eco wash 2w1 to innowacyjny środek piorący i zmiękczający. Zaawansowana formuła, dzięki której pranie nie wymaga płynu do płukania.

40 zł kup 

Nowa wersja listków do prania, następca DIZOLVE – listki nie tylko piorą – dodatkowo nadają ubraniom naturalną miękkość! 

1 listek = 1 pranie do 4 kg

Najwygodniejszy na rynku środek do prania

Detergent do prania w listkach to przede wszystkim produkt ekonomiczny i ekologiczny – nie pozostaje na bębnie pralki oraz jest rozpuszczalny w 100% w wodzie, nie szkodząc środowisku i będąc bezpiecznym dla zbiorników septycznych. Używając listków SMART eco wash 2w1, nie ma konieczności używania innych środków czyszczących ani zmiękczających do pralki.

Zalety Listków SMART eco wash 2w1:
nadają ubraniom naturalną miękkość,
– niska, atrakcyjna cena,
– nadają się do prawie wszystkich rodzajów tkanin za wyjątkiem wełny i jedwabiu,
– do prania ręcznego (nie podrażniają skóry rąk) i każdego rodzaju pralek,
– są łatwe w użyciu i zajmują mało miejsca,

– całkowicie się rozpuszczają (zero odpadów),
– skuteczne w zimnej i ciepłej wodzie,
– proste dozowanie (1 listek – 1 pranie),
– skutecznie dopierają plamy,
– nie zawierają rozpuszczalników, parabenów, fosforanów, wybielaczy chlorowych, 1,4-dioksan, enzymów,
– kompaktowy rozmiar,
– nie zawiera składników zwierzęcych – odpowiedni dla wegan,
– są bezpieczne dla szamb i dołów procesowych,
– są łatwo biodegradowalne (listki i opakowanie).

STOSOWANIE

Oderwij listek wzdłuż perforacji i włóż go do bębna przed włożeniem prania. Załaduj bęben praniem i włącz wybrany program piorący. 1 listek = 1 pranie do 4 kg. 2 listki do prania powyżej 4 kg lub w przypadku twardej wody. Opakowanie wystarcza na 40 prań.

Składniki

5 – 15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Methylchloroisotiazoline, Methylisothiazoline. Zawiera mieszaninę 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on.

Producent: AUREUS Polska Sp. z o.o.

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.