ECO Elektro na owady to urządzenie elektryczne do gniazdka działające na wymienne butelki.

kup

Seria ECO zawiera wkłady do urządzenia, które są ekologiczne, stworzone na bazie wyciągu z Citronelli o przyjemnym zapachu. Płyn dodatkowo zawiera naturalne olejki eteryczne z: lawendy, cytryny i eukaliptusa.

Urządzenie skutecznie odstrasza komary, dzięki czemu jest niezbędnym urządzeniem w sezonie letnim.

ECO Elektro to długotrwała, skuteczna i ekologiczna ochrona przed komarami. Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen i przyjemny zapach do 60 dni (nocy).

Włączone urządzenie emituje odstraszającą substancję na owady znajdujące się w pomieszczeniach i dodatkowo chroni przed insektami nadlatującymi z zewnątrz. Lubimy go również dlatego, że jednocześnie jest bardzo przyjemnym i delikatnym odświeżaczem powietrza, więc włączony jest u nas przez całą dobę.

Produkt należy stosować w kontaktach zamontowanych pionowo.

Odstrasza: komary.

Sposób użycia:

Wyjąć płyn VACO, odkręcić nakrętkę zabezpieczającą i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Wkład musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazda sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją zapachową, która tworzy naturalną barierę zniechęcając komary i inne owady do przebywania w pomieszczeniu.

Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę z substancją zapachową, by substancja zapachowa nie parowała. Jedno urządzenie zabezpiecza ok 15 m2 powierzchni.

Czas działania: Do 60 dni.

Zawartość: urządzenie 1 szt. + płyn 45 ml.

Producent: VACO Sp. z o.o.

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.