Bukowe patyczki zapachowe na komary

kup

Elegancka porcelanowa podstawka z trzema patyczkami z drewna bukowego, nasączonymi wyciągiem z Citronelli, o przyjemnym, świeżym zapachu. Produkt tworzy naturalną i skuteczną barierę przed komarami i innymi owadami.

Skutecznie odstrasza: komary, muchy i inne rodzaje owadów, a elegancki wygląd pozwala na ekspozycję w dogodnym miejscu w całym domu.

Patyczki VACO nie zawierają żadnych substancji biobójczych, w ich skład wchodzą naturalne olejki eteryczne z: citronelli, lawendy, cytryny i eukaliptusa.

Olejek z citronelli, jest jednym z najskuteczniejszych środków do walki z uciążliwymi komarami. Dodatek eukaliptusa i lawendy wzmacnia skuteczność środka i sprawia, że jest on skuteczny także w walce z innymi insektami.

Patyczki, roztaczając bardzo przyjemny odświeżający zapach, jednocześnie odstraszają niepożądane owady.

długotrwała i skuteczna ochrona przed owadami do 60 dni.
 

 

Sposób użycia:

  1. Ostrożnie wyjmij z pudełka porcelanową podstawkę wraz z patyczkami z drewna bukowego.
  2. Rozpakuj porcelanową podstawkę i ustaw na płaskiej powierzchni.
  3. Rozpakuj 1 patyczek.
  4. Włóż go do porcelanowej podstawki.
  5. Uważaj, ponieważ patyczek pachnie intensywnie i często już jeden w zupełności zabezpiecza całe pomieszczenie. 
  6.  Jeśli po ok. godzinie zapach jest zbyt słaby dołóż drugi patyczek i ewentualnie trzeci jeśli po kolejnej godzinie zapach jest za mało intensywny.


Czas i intensywność zapachu zależy od warunków otoczenia i wielkości pomieszczenia. Proponujemy  wystawić jeden patyczek na 15m2 powierzchni.

Producent: VACO Sp. z o.o.

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.