tabletki do zmywarki EkosEkologiczne tabletki do zmywarki Ekos, 25 szt. Pierpaoli

kup 30,00 zł
Tabletki Ekos oceniane są jako najlepsze i najskuteczniejsze z ekologicznych tabletek.
 

Skuteczne tabletki ekologiczne przeznaczone do mycia naczyń w zmywarce. Nie zawierają szkodliwych substancji dzięki czemu minimalizują ryzyko wystąpienia alergii i nietolerancji. NOWA FORMUŁA jeszcze bardziej poprawiła wyniki mycia i zmniejszyła wpływ na środowisko dzięki następującym składnikom usuwającym kamień wapienny: kwas poliasparaginowy, który pochodzi z aminokwasu występującego w przyrodzie charakteryzującego się wysoką biodegradowalnością (taki sam jak glukoza); kwasy iminodibursztynowe i metyloglicynooctowe, które są klasyfikowane jako szybko biodegradowalne. Ponadto obecność nadwęglanu sodu daje efekt rozjaśniający oraz gwarantuje optymalne działanie nawet w niskich temperaturach, zapewniając oszczędność zużycia energii, wody oraz zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska wodnego. Naturalne olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty nadają przyjemny odświeżający zapach.

www.ekologiawogrodzie.plProdukty firmy Pierpaoli
– badane są na zawartość niklu, chromu i kobaltu (zawierają mniej niż 0,4 ppm wymienionych metali ciężkich),
– jeśli pachną, to na bazie zawartych w nich naturalnych olejków eterycznych,
– zawierają konserwanty naturalne lub identyczne z naturalnymi,
www.ekologiawogrodzie.pl– nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego oraz pochodnych,
– są odpowiednie dla wegan,
– poddawane są badaniom na efektywność poprzez porównanie ich z tradycyjnymi produktami,
– są bezpieczne dla szamb i dołów procesowych,
– są łatwo biodegradowalne.

www.ekologiawogrodzie.plTabletki Ekos, oprócz ww. cech, są wolne od:
– EDTA,
– chloru,
– fosforanów,
wybielaczy optycznych,
– syntetycznych barwników,
– surowców modyfikowanych genetycznie,
– enzymów,
– składników alergizujących.

 

Skuteczność i wydajność tabletek, została potwierdzona w zewnętrznym Laboratorium. Właściwe dawkowanie produktu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko.

 

Sposób stosowania:

Naczynia umieścić w zmywarce zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. W celu zapewnienia optymalnej skuteczności tabletek zaleca się usunąć większe pozostałości jedzenia przez np. wcześniejsze przepłukanie naczyń przed ich włożeniem do zmywarki. Zdjąć folię ochronną z tabletki i umieścić w dozowniku. Używając ekologicznych tabletek należy ustawić regulator zmiękczania wody w zmywarce, tak jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości. Dbaj o to, by w dozowniku soli zawsze była wystarczająca jej ilość.

Dozowanie: 1 tabletka na 1 cykl zmywania.

Produkt posiada Certyfikat ICEA: 
www.ekologiawogrodzie.pl

Skład: Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Sodium Sulfate, Citric Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, TAED, Poliphosphonic Acid Sodium Salt, Sodium Bicarbonate, Mycrocrystalline Cellulose, Laureth-7, Protease, Sodium Polyaspartate, Amylase, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Limonene.
*z rolnictwa ekologicznego.

 

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.