Magnoloo – krążki zapobiegające osadzaniu się kamienia, Ecozone

54,50 zł kup 

Magnoloo zapobiega osadzaniu się kamienia na muszli klozetowej. To nowoczesny i pozbawiony chemikaliów sposób na pozbycie się kamienia. Krążki Ecozone to długodziałający produkt, który wykorzystuje siłę magnesu do krystalizacji cząstek wapnia w wodzie w spłuczce toalety. Oznacza to, że po włożeniu Magnoloo do zbiornika spłuczki, woda jest zmiękczona, co zapobiega powstawaniu kamienia. 

Zalety krążka Magnoloo:
zapobiega gromadzeniu się kamienia,
– łatwa i dyskretna aplikacja,
– długotrwałe rozwiązanie do zmiękczania wody (do 5 lat).

 

STOSOWANIE

Wystarczy wrzucić jeden Magnoloo do spłuczki, w przypadku twardej wody należy włożyć 2 krążki. Wymieniać co 5 lat. Może być stosowany razem z ekologicznymi kostkami do toalet.

Działa przez 5 lat – może się zdarzyć, że zapomnisz o jego obecności w Twojej spłuczce! Magnoloo działa a Ty w tym czasie zdążysz urodzić dwoje dzieci, albo zmienisz pracę, albo skończysz studia, 5 razy pojedziesz na wakacje, w sumie trochę się wydarzy w Twoim życiu podczas gdy w tym samym czasie krążek będzie zmiękczał wodę. Niesamowite, gdy człowiek sobie to uświadomi.

Krążek zawiera bardzo silny magnes. Nie umieszczać go przy stymulatorze serca, urządzeniach elektronicznych, magnetowidach, DVD, telewizorach i komputerach.

 

Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych.

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.