cena od 1,00 zł  kup

ProBio Ceramika (koraliki) to specjalne ceramiczne elementy w kształcie rurkowatych korali służące m.in. do rewitalizacji wody. Wykonane są ze specjalnego rodzaju gliny zaszczepionej pożytecznymi mikroorganizmami, która dojrzewa w odpowiednich warunkach przez wiele tygodni, a następnie zostaje wypalana w wysokich temperaturach. Wypalona ceramika emituje promieniowanie podczerwone dalekiego zakresu o wysokiej emisyjności. Tak otrzymana bioceramika posiada doskonałe właściwości antyutleniające.

STOSOWANIE

Uzdatnianie wody do picia – 4 – 5 sztuk koralików na 2 – 3 litry wody (po 3 godzinach woda jest gotowa do picia). Należy unikać naczyń aluminiowych. W wyniku synergicznego działania ProBio Ceramiki drobiny wody zostają rozbite na mniejsze, a woda ulega aktywacji energetycznej. Ceramika pochłania również substancje zawarte w wodzie. Podczas gotowania, umieścić w czajniku 5 -10 korali  na litr wody. Kilka sztuk umieścić w pojemniku z wodą pitną np. butelce wody mineralnej. W przenośnym filtrze typu dzbanek umieścić na dnie 10-15 korali.

Ograniczenie osadzania kamienia –  wrzucenie koralików do czajnika spowoduje, że na jego ścianach ograniczy się osadzanie kamienia.

Energetyczna rozgrzewająca kąpiel – zdarza się, że nawet gdy kąpiemy się w gorącej wodzie nasze ciało pozostaje chłodne. Umieszczone korale (20-30 szt.) w wannie podczas kąpieli rozgrzewają ciało od środka. Koraliki emitują promieniowanie podczerwone dalekiego zakresu i pozwalają mu wniknąć w głąb naszego ciała. Sprawia to, że czujemy jakby coś rozgrzewało nas od środka. Działanie korali można wesprzeć dodatkiem 100 ml BioKlean Soft.

Przeciwdziała nieprzyjemnym zapachom

 – w lodówce – 5-6 koralików na półkę .

 – w szafce na buty – kilka koralików umieszczonych w szafce usuwa przykry zapach i wilgoć. Należy również umieścić 2-3 koraliki w każdym bucie po uprzednim zawinięciu ich w kawałek tkaniny. Można dodatkowo opryskać wnętrze butów roztworem 1:9 BioKlean Soft.

Dodatek do prania – koraliki wkładamy do woreczka lub skarpety w celu uniemożliwienia zalegania w dolnej części bębna pralki. Po zastosowaniu koralików, cząsteczki wody stają się mniejsze, dzięki czemu efektywność procesu prania wzrasta. Brud staje się łatwiejszy do usunięcia, a we wnętrzu pralki nie odkłada się kamień.

Przedłużenie świeżości kwiatów w wazonie – dodać 2-3 korale na wazon 2 litrowy w celu zapobieżenia powstawaniu osadu na wewnętrznych ściankach oraz przedłuża świeżość wody i kwatów.

ProBio Ceramika ma długoterminowe działanie. Kilka razy w roku, w celu przedłużenia właściwości, ceramikę umieszcza się na kilka godzin w roztworze namnożonych ProBioEmów (EmFarma) i suszy na słońcu.

Skład ProBio Ceramiki:

glinki, kompozycje pożytecznych mikroorganizmów, melasa z trzciny cukrowej, restrukturyzowana woda.

Producent: ProBiotics Polska Sp. z o.o. 

Produkty ProBiotics Polska:

  • ProBio Ceramika
  • BioKlean Soft
  • mydło zielone
  • mydło mikroorganiczne
  • mydło brązowe
  • melasa
  • Esencja probiotyczna
  • ApiBioFarma
  • Pro-Biotyk gołębie
  • pro-biotyk

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.