23,90 zł kup 

Skuteczny i skoncentrowany płyn do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu piekarników, kuchenek, zlewów, blatów, kafelków, powierzchni malowanych i podłóg. Ma przyjemny cytrusowy zapach.

 

Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny.

Zalety Środka do czyszczenia i dezynfekcji:
– jest bezpieczny i nietoksyczny w użyciu,
– jest skuteczny i nie rysuje czyszczonych powierzchni,
– jest bardzo wydajny,
– jest hypoalergiczny,
– jest odpowiedni dla wegan,
– odznacza się niskim wpływem na środowisko naturalne,
– pięknie pachnie cytrusami (pomarańcza i cytryna).

 

STOSOWANIE

Aby wyczyścić zabrudzoną powierzchnię wyciśnij niewielką ilość środka na szmatkę lub gąbkę, wytrzyj powierzchnię i pozostaw na 15 sekund. Następnie zetrzyj czystą szmatką.

Do mycia podłóg: 20 ml środka rozprowadzić w 5 litrach wody (stężenie 0,4%). Wymyć powierzchnię szmatką lub mopem.

 

Skład: powyżej 30% anionowych środków powierzchniowo czynnych, poniżej 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, Chlorek sodu, Citric Acid, Lactic Acid, Citrus Sinensis Oil.

Producent marki Bio-D uważa, że możliwe jest wytwarzanie skutecznych, naturalnych i bezpiecznych środków czyszczących, które nie niszczą naszej matki Ziemi. Produkty do czyszczenia i prania Bio-D tworzone są zgodnie z przyjętym kodeksem etycznym, są biodegradowalne, bezpieczne w użyciu i mają minimalny wpływ na środowisko. Producent zobowiązuje się do korzystania z naturalnych składników, które są najlepsze i najbezpieczniejsze dla nas wszystkich i naszej przyszłości. Używając produktów Bio-D nie masz nic do stracenia, za to nasz świat ma wszystko do zyskania.

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.