38,90 złkup

na zdjęciu: płyn do prania, jaśminowy 2l NajelPłyn do prania na bazie mydła z Aleppo, idealny do wszystkich rodzajów tkanin. Ekologiczny i hipoalergiczny. Daje doskonałe rezultaty w przypadku trudnych plam, nawet przy praniu w niskich temperaturach. Mydło z Aleppo jest mydłem naturalnym, poprzednikiem mydła twardego. Stosowane jest od czasów antycznych do pielęgnacji ciała jak i do prania. Łączy w sobie dobroczynne działanie oliwy z oliwek i wawrzynu. To najlepszy naturalny detergent, jaki możesz znaleźć. Skuteczność tego mydła z Aleppo, która została przetestowana przez niezależne laboratorium, jest idealna do wszystkich rodzajów prania i zapewni Tobie pełną satysfakcję. Butelka 2 litrowa wystarczy nawet na 57 prań.

na zdjęciu: płyn do prania, jaśminowy 2l NajelKlienci go lubią, ponieważ jest wszechstronny, służy im do prania, do mycia skórzanej tapicerki, czyszczenie różnych powierzchni w domu (np. drewniany stół), a przy tym pięknie pachnie. Nie podrażnia skóry rąk. Oceniają go jako wyjątkowy produkt.

STOSOWANIE

zakres prania: temperatura od 30° do 90°C
Pranie w pralce:
woda twarda: rzeczy lekko zabrudzone – 35 ml (1 miarka); rzeczy średnio zabrudzone: 50 ml (1,5 miarki), rzeczy bardzo zabrudzone: 70 ml (2 miarki)
woda średnio twarda: rzeczy lekko zabrudzone – 50 ml (1,5 miarki); rzeczy średnio zabrudzone: 70 ml (2 miarki); rzeczy bardzo zabrudzone: 105 ml (3 miarki)
woda twarda: rzeczy lekko zabrudzone – 70 ml (2 miarki); rzeczy średnio zabrudzone: 105 ml (3 miarki); rzeczy bardzo zabrudzone: 140 ml (4 miarki)
Pranie ręczne: 35 ml (1 miarka).

Składniki

5 – 15 % : mydło z Aleppo, < 5 %: anionowy środek powierzchniowo czynny, niejonowy środek powierzchniowo czynny, zapach. Zawiera również: linalool, hexyl cinnamal, hydroksyizoheksylo 3-cykloheksenokarboksyaldehyd. Zawiera środek konserwujący: sorbinian potasu.

na zdjęciu: logo NajelProducent: Najel, Francja

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.