Salon KONDYCJAplDrodzy Klienci z Warszawy i okolic.

Mamy dla Was kupony rabatowe do Salonu KONDYCJApl.

Wybierając ekologię dbacie o ogród i środowisko naturalne. Teraz zróbcie coś tylko dla siebie – zadbajcie o kręgosłup i kondycję w sposób zupełnie niestandardowy. Salon KONDYCJApl to miejsce przepełnione pozytywną energią. Tu można, w bezpieczny sposób, zadbać o swój kręgosłup i stawy.

Budując dom dbamy o to, by filary, które trzymają na sobie cały ciężar, były jak najlepszej jakości. W naszym ciele takim filarem jest kręgosłup. Ale to nie wszystko. Aby kręgosłup dobrze funkcjonował, musi go otulać „gorset” mięśniowy stworzony z mięśni posturalnych. Niestety, przy obecnym trybie życia nie pobudzamy tych mięśni do pracy, co powoduje ich wiotczenie. Rozwiązaniem jest Slender Life, na którym dodatkowo wspomagamy nasze stawy, regenerujemy je i uelastyczniamy. W trakcie 80 minut na Slender Life ćwiczymy, masujemy się i bardzo głęboko relaksujemy. Ćwiczenia dostępne są dla wszystkich, bez względu na wiek. Jeśli zaś masz zbędne kilogramy albo cellulit nie daje Ci spać, albo po prostu lubisz się zmęczyć, wybierz ćwiczenia na Vacu Activ 6w1 z rowerem. 

Profesjonalne urządzenia to nie wszystko, co salon ma do zaoferowania. Zupełnie gratis otrzymacie potężny zastrzyk dobrej energii. Tutaj każdy Klient traktowany jest indywidualnie, otoczony przyjazną, wręcz rodzinną, atmosferą. Odwiedź Salon KONDYCJApl, a stanie się on Twoim ulubionym. 

Każdy, kto zamówi u nas towar o wartości: 

Salon KONDYCJAplOd 40,00 do 79,99 zł otrzyma 5% rabat na dowolny karnet

Od 80,00 do 119,99 zł otrzyma 10% rabat na dowolny karnet

Od 120,00 otrzyma 15% rabat na dowolny karnet 

Wystarczy odwiedzić salon w dogodnym Państwu czasie, pokazać paragon i skorzystać z rabatu. Co do wyboru oferty, w razie jakichkolwiek pytań, pani Agnieszka, właścicielka salonu, służy profesjonalną radą. 

Kupony rabatowe ważne są bezterminowo

Salon KONDYCJApl