Tutaj STOSOWANIE podane jest w przeliczeniu na hektary

 

COMPOSTER 5l skoncentrowany
GreenOK Universal-Pro

250,00 złkup

to AKTYWATOR KOMPOSTOWANIA stosowany do przyspieszania biologicznego procesu rozkładu resztek pożniwnych, poplonów ścierniskowych oraz innych pozostałości po zbiorach. Stymuluje kompostowanie resztek roślinnych. Composter 5l to wersja o wiele bardziej skoncentrowana niż Composter 750ml przeznaczony do hobbystycznego stosowania.

COMPOSTER jest to biologicznie aktywny ekstrakt z torfu, który zawiera naturalne mikroorganizmy glebowe: Bacillus subtilis, B. licheniformis B. Megaterium, Corynebacterium propinquum, Acinetobacter lwoffii, Myroides odoratus (Flavobacterium odoratum), Paenibacillus macerans, Trichosporiella oraz Penicillium.

GreenOK Universal-Pro COMPOSTER uzupełnia w glebie zawartość substancji humusowych podnosząc tym samym jej żyzność. Podnosi zawartość materii organicznej w glebie oraz hamuje rozwój chorobotwórczej mikroflory.

STOSOWANIE

Słoma ze zboża: 1l/ha 

Słoma z kukurydzy i rzepaku: 1,5-1,8 l/ha

Pozostałe: dawka 1l – 1,5l/ 200 l wody/ 1 ha. Dawkę 1,5 l/ha zaleca się stosować w przypadku gleb intensywnie użytkowanych lub przy braku zmianowania.  

Odczyn ph 6-8.

Przechowywanie: od 0 do +30 stopni Celsjusza, trzymać z dala od artykułów spożywczych. Chronić przed długotrwałym narażaniem na działanie promieni słonecznych.

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.