Zadbaj o swoje zdrowie

57,70 zł  kup

Omegaregen cardio to specjalistyczne wsparcie dla Twojego serca oraz układu krążenia w postaci innowacyjnego i prawdziwie zdrowego suplementu diety stworzonego i opatentowanego przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma i badaczy z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W wyniku zastosowania zupełnie nowej, naturalnej metody pozbawiania oleju lnianego szkodliwych substancji, uzyskano najczystszą formę BIOESTRÓW kwasów omega 3, 6 i 9.
BIOESTRY są wszystkim, co najlepsze w oleju lnianym, bez niezdrowych i szkodliwych substancji
występujących w nim i w olejach rybich takich jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy. 

Najczystsze kwasy omega 3,6 i 9 w formie BIOESTRÓW, otrzymane z oleju lnianego połączone z witaminą E i najlepszej jakości koenzymem Q10.
 

Omegaregen cardio to optymalny zestaw witamin oraz innych składników, niezbędnych do regeneracji i wzmocnienia serca oraz układu krążenia. Ten suplement suplementów zapewnia efektywną i kompleksową ochronę prozdrowotną – obniża ryzyko zachorowań kardiologicznych, hamuje postępy miażdżycy, regeneruje i wzmacnia narządy wewnętrzne.

Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci = Najlepsza przyswajalność omega-3 i omega-6. 

Omega 3 skutecznie wpływa na równowagę układu krążenia, poprawiając jego wydolność.

Omega 6 w odpowiednich proporcjach z kwasem omega 3 wspólnie przywracają właściwe funkcjonowanie narządom wewnętrznym.

Omega 9 dba o właściwy poziom “dobrego” cholesterolu.

Witamina E chroni serce i cały organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Koenzym Q10 (ubichinon produkcji Keneka) dostarcza sercu energii zwiększając jego wydolność i dodając sił, jest szczególnie polecany osobom przyjmującym leki z grupy statyn. 

Dawka Omegaregen cardio (5 ml) zawiera:

 • omega 3 (kwas α-linolenowy) – 2g (100% *), 
 • omega 9 (kwas oleinowy) – 0,7g, 
 • omega 6 (kwas linolowy) – 0,5g (5%*), 
 • witamina E – 10mg, 
 • koenzym Q10 – 15 mg. 

*%RDA- % realizacji zalecanego dziennego spożycia 

Przy regularnym stosowaniu, Omegaregen wystarcza na 50 dni. Jedna butelka zawiera bowiem 50 dawek, gdzie jedna dawka to 1 łyżeczka od herbaty (5 ml). Omegaregen należy zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. 

Już po miesiącu systematycznego stosowania produktu przywraca się prawidłową gospodarkę tłuszczową i cukrową w organizmie.

Doskonały od pierwszej do ostatniej kropli.

Omegaregen nie zawiera konserwantów. Kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 w nim zawarte są wyjątkowo trwałe – w przeciwieństwie do tych, które znajdują się w trójglicerydach oleju lnianego czy rybiego – nie utleniają się (nie jełczeją). Innymi słowy: znacznie dłużej niż inne zachowują swoje prozdrowotne właściwości. 

KWASY Z GRUPY OMEGA  3 (ALA): 

wspomagają pracę serca i układu krążenia, 

– działają przeciwmiażdżycowo i pomagają normalizować ciśnienie tętnicze

chronią naczynia krwionośne, obniżając ryzyko zawałów serca i udarów mózgu, 

wspomagają leczenie chorób przewlekłych (np. cukrzycy) i nowotworów, 

przeciwdziałają tworzeniu się wewnętrznych stanów zapalnych i zakrzepów w naczyniach krwionośnych, 

wspierają prawidłowe działanie układu nerwowego, np. w przypadku depresji czy ADHD, 

– działają wzmacniająco na system odpornościowy i wspomagają leczenie chorób autoimmunologicznych oraz alergii, 

pomagają przy leczeniu chorób skórnych, 

wzmacniają procesy naprawcze całego organizmu. 

Suplement nie zawiera substancji pochodzenia rybiego – mogących być źródłem metali ciężkich, dioksyn i innych zanieczyszczeń – ani niezdrowych substancji występujących w oleju lnianym, takich jak: amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.

BIOESTRY w Omegaregen są unikalne, ponieważ: 

są najczystsze

• zachowują doskonałe proporcje kwasów omega 3 do omega 6

• są lepiej wchłaniane przez układ pokarmowy niż inne suplementy (potwierdzone badaniami klinicznymi),

łatwo się rozpuszczają, przez co można tworzyć preparaty o wielu składnikach, dopasowanych do konkretnych potrzeb organizmu, 

są bezpieczne, nie wchodzą w interakcję z innymi lekami, 

są bardzo trwałe, nie jełczeją, 

• charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, 

• cały proces powstawania BIOESTRÓW jest kontrolowany na każdym etapie ich powstawania, od uprawy lnu poprzez ich produkcję i odbywa się w Polsce, co jest gwarancją najwyższej jakości

Jako jedyny jest wyjątkowo biodostępny i może być stosowany przez pacjentów przyjmujących inne leki bez obaw, że Omegaregen wejdzie z nimi w konflikt. Jest także skuteczny oraz trwały (nie jełczeje). Rekomendujemy Omegaregen original osobom dbającym o zdrowie i jego dobrostan, uprawiającym aktywny tryb życia, a także pragnącym poprawić stan swojego zdrowia. To również idealny suplement diety dla wegan i wegetarian, ponieważ BIOESTRY kwasów omega 3, 6, 9 są pochodzenia roślinnego i nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. 

Omegaregen jest idealny do stosowania w tzw. diecie budwigowej (wg zaleceń niemieckiej dr Joanny Budwig) z tym, że nie ma potrzeby łączenia go z białkiem, którego zadaniem jest niwelować antyatraktanty zawarte w oleju lnianym.

O estrach lnianych, w radiowej Trójce, rozmawia Grażyna Dobroń z jednym z ich twórców, dr Andrzejem Vogt (kliknij i posłuchaj):

Omegaregen powstał z myślą o tych wszystkich, którzy w trosce o swoje zdrowie świadomie sięgają po suplementy diety w najczystszej postaci. A przede wszystkim starają się codziennie utrzymywać swoje ciało i umysł w harmonii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia, aktywność fizyczną i umysłową. 

Stosowanie Omegaregen polecamy

 • pacjentom z chorobami serca i układu krążenia,
 • pacjentom z chorobą nowotworową,
 • pacjentom cierpiącym na zaburzenie układu nerwowego, np. w przypadku depresji czy ADHD,
 • pacjentom stosującym dietę dr Budwig opartą na oleju lnianym,
 • weganom i wegetarianom w celu uzupełnienia niedoborów kwasów omega 3,
 • pacjentom cierpiącym na choroby przewlekłe, np. cukrzyca,
 • osobom uprawiającym czynny, sportowy tryb życia,
 • osobom pragnącym poprawić i zregenerować zdrowie i jakość skóry,
 • pacjentom podczas rehabilitacji,
 • pacjentom z chorobami autoimmunologicznymi i alergiami.

Jest niezwykle pomocny w profilaktyce: przeciwzawałowej, przeciwnowotworowej i udarów mózgu.

Rodzaje Omegaregen:

Folder:

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.