BioKlean Soft koncentrat probiotyczno-organiczny

1l – 30,00 złkup

Stosujesz BioKlean Soft po raz pierwszy? Jeśli wcześniej używałeś chemicznych środków do sprzątania, przechodząc na te ekologiczne, pamiętaj by wodą zmyć powłokę chemiczną pozostawioną po poprzednim sprzątaniu. Najbardziej widoczne jest to przy myciu okien, kiedy to po pierwszej aplikacji BioKlean Soft’u zrażasz się widząc tłuste zmazy na szybie – a to jest pozostałość po użytym poprzednim razem sprayu. Po pozbyciu się chemicznych pozostałości, sprzątanie stanie się szybkie, skuteczne i zdrowe.

BioKlean Soft przeznaczony jest do utrzymywania czystości w Twoim domu. Nie zawiera składników GMO, konserwantów i detergentów chemicznych. Jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Nie wywołuje reakcji alergicznych skóry. Idealny dla Alergików.

BioKlean Soft jest w pełni naturalnym preparatem. Zawiera pożyteczną mikroflorę i najwyższej jakości aromaty organiczne. Rozpylany w powietrzu oraz stosowany w roztworach wodnych, pozwala lepiej oddychać, relaksować się i odzyskiwać witalność. Ma piękny, świeży, miętowo-lawendowy zapach.

ProBio Emy to produkty naturalne wytwarzane w procesie fermentacji  pożytecznych mikroorganizmów z częściami roślinnymi i mineralnymi w oparciu o ProBiotechnologię.  Ich uniwersalne zdolności i dobroczynne działanie są wynikiem odpowiedniego doboru szczepów pożytecznych mikroorganizmów, które wzajemnie się wspierają i współdziałają. Dzięki takiej aktywności ProBio Emy są w stanie wyprzeć chorobotwórcze patogeny i w konsekwencji przywrócić naturalną równowagę w środowisku sprzyjając zdrowiu gleby, roślin, zwierząt i ludzi.

ProBio Emy są w pełni bezpieczne dla życia człowieka, zwierząt i roślin. Nie mają okresów karencji i prewencji.

Działanie BioKlean Soft :

– usuwa zabrudzenia,

– odświeża i jonizuje powietrze tworząc zdrową aurę,

– ogranicza nieprzyjemne zapachy organiczne,

– spowalnia procesy utleniania wielu materiałów i tworzyw,

– redukuje alergeny i występowanie pleśni,

– dezynfekuje i higienizuje miejsca aplikacji,

– wypiera chorobotwórczą mikroflorę i hamuje bądź uniemożliwia jej rozwój,

– nadaje się do pielęgnacji roślin i zwierząt,

– higienizuje i klaruje wodę w małych basenach i oczkach wodnych.

Zastosowanie:

BioKlean Soft może być stosowany bezpośrednio, ale efektywniejsze jest jego użycie w formie rozcieńczonej z niechlorowaną wodą.

Pamietaj: promienie słoneczne zabijają pożyteczne mikroorganizmy, jeśli możesz to unikaj mocnego słońca podczas stosowania ProBio Emów. Jeśli robisz roztwór, zrób tylko tyle ile potrzebujesz w tym momencie, ew. niech zostanie na parę dni, nie dłużej (pozostawione na dłużej rozkładają się i „pachną” jak stara ścierka).

Pomieszczenia: w zamkniętych pomieszczeniach, używamy koncentratu lub roztworu, np. 10% wykonując, zamgławianie opryskiwaczem ręcznym. Delikatną mgiełką wypełniamy i powlekamy wszelkie dostępne przestrzenie i powierzchnie: dywany, pościel, firanki i tapicerkę. Po oprysku powierzchnie drewniane, kamienne i plastikowe należy przetrzeć miękką szmatką.

Podłogi, posadzki: najpierw spryskać podłogę 10 % roztworem BioKlean Soft i po odczekaniu kilku minut wymyć 2% roztworem (np. 100 ml BioKlean Soft na 5 litrów ciepłej wody).

Sanitariaty i kuchnie: spryskujemy roztworem 10% i po kilku minutach czyścimy. Mocniejsze zabrudzenie traktujemy koncentratem i pozostawiamy na noc, po czym czyścimy i spłukujemy.

Mycie naczyń: do zmywarki w miejsce kostki lub nabłyszczacza wlewamy ok. 50 ml Bioklen Soft, do ręcznego mycia mieszamy z płynem do naczyń w proporcji 1:1 (temperatura wody do 40oC)

Lodówki: do mycia roztworem 5% (1:50) – zapobiega przykrym zapachom w lodówce. Zalecany do stosowany wraz z ProBioceramiką.

Szkło i lustra: zwilżamy powierzchnię 50% roztworem BioKlean Soft i następnie czyścimy szmatką. Świetnie myje okna (opinia Klientki, która uwielbia mieć czyste okna). 

Pleśń: w miejsce pleśni na ścianach i sufitach spryskujemy BioKlean Soft i po kilku minutach ścieramy. Następnie miejsce czyszczone ponownie spryskujemy. Czynność tę wykonujemy co kilka miesięcy, aż do całkowitej likwidacji. W przypadku uporczywej pleśni, najpierw 3 razy stosujemy oprysk z nierozcieńczonego Ema5 (każdy następny oprysk po wyschnięciu poprzedniego). Następnie regularnie opryskiwać roztworem BioKlean Soft w celu zapobieżenia wystąpienia pleśni.

Tkaniny – dodatek preparatu do płukania 1% (1:100) sprawia, iż tkanina jest przyjemniejsza w dotyku oraz redukuje pozostałości chemicznych detergentów.

Buty: zapobiega nieprzyjemnym zapachom, opryskać buty wewnątrz roztworem BioKlean Soft w uwodnieniu 1:9.

Samochody: karoserię myjemy roztworem 5% (1:20) i spłukujemy. Następnie wykonujemy oprysk roztworem 1% (1:100) i pozostawiamy do wyschnięcia w cieniu. Preparat działa przeciwkorozyjnie oraz spowalnia starzenie się (utlenianie) innych materiałów np. tworzyw sztucznych, skóry i drewna.

Baseny i oczka wodne: dawkę 1 litr koncentratu na 1 m3 aplikujemy kilka razy w ciągu sezonu.

Rośliny doniczkowe: przemywanie liści, opryski roślin roztworem: 5 ml (nakrętka) na 1 litr wody.

ZWIERZĘTA

Kąpiele i mycie: dodać trochę do kąpieli, spłukiwać paroprocentowym roztworem (nie spłukujemy już wodą!).

Szczotkowanie: przed zabiegiem spryskać sierść 10 % wodnym roztworem BioKlean Soft – włos się nie elektryzuje, staje się lśniący, nabiera soczystej barwy.

Opryski legowisk: raz w tygodniu opryskać miejsca spoczynku zwierząt domowych: posłania, leżanki, terraria, klatki i kojce 10 % roztworem.

Przechowywanie: przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu trzymaj w lodówce.

Producent: ProBiotics Polska Sp. z o.o., Bratuszyn.

Produkty ProBiotics Polska:

  • ProBio Ceramika
  • BioKlean Soft
  • mydło zielone
  • mydło mikroorganiczne
  • mydło brązowe
  • melasa
  • Esencja probiotyczna
  • ApiBioFarma
  • Pro-Biotyk gołębie
  • pro-biotyk
Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.