kup 

BIO KONCENTRAT DO ŁAZIENEK służy do mycia oraz usuwania kamienia na armaturze łazienkowej (umywalki, wanny, brodziki, kabiny prysznicowe) i sanitariatach (toalety, bidety, pisuary) w mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej, w których dba się o bezpieczeństwo użytkowników (żłobki, przedszkola, szkoły).

Unikalna mieszanka biosurfaktantów, mikroorganizmów i wosku carnauba utrzymująca w czystości armaturę łazienkową i sanitariaty.

Biosurfaktanty to związki produkowane w naturze przez mikroorganizmy i rośliny, ułatwiające im pobieranie składników odżywczych z otoczenia. Wosk carnauba ma wyjątkowe właściwości nadawania połysku i tworzenia twardej powłoki ochronnej, od dawna jest stosowany do konserwacji drewna narażonego na działanie czynników atmosferycznych.

BIO KONCENTRAT DO ŁAZIENEK:
– usuwa kamień i osady,
– czyści i nabłyszcza,
– nie zawiera chloru, 
– zapobiega powstawaniu zatorów w kanalizacji,
– tworzy powłokę zapobiegającą ponownemu powstawaniu osadów,
– jest przyjazny dla ekologicznych oczyszczalni przydomowcyh i zbiorników septycznych.

Miliardy wyselekcjonowanych mikroorganizmów saprofitycznych z dodatkiem biosurfaktantów i wosku carnauba, aktywnie eliminują: 
– zanieczyszczenia organiczne nagromadzone nawet w mikroszczelinach,
– kamień,
– tworzą powłokę ochronną zapobiegającą powstawaniu osadów,
– neutralizują nieprzyjemne zapachy na powierzchniach i w kanalizacji.

Koncentrat zapewnia utrzymanie całej łazienki w czystości równocześnie zapobiega powstawaniu zatorów w kanalizacji.

STOSOWANIE

KANALIZACJA: 20 ml raz na dzień lub 40 ml 1 lub 2 razy w tygodniu wlać bezpośrednio do otworu odpływowego.
UWAGA! 2 godziny przed i 2 godziny po nie stosować chemii gospodarczej.

MOCNO ZABRUDZONE POWIERZCHNIE I SANITARIATY: równomiernie polać żelem i pozostawić minimum na 5 minut. Umyć wilgotną gąbką. Spłukać.

PODŁOGI, GLAZURA, KABINY I LUSTRA: rozcieńczyć od 40 do 100 ml koncentratu w litrze wody (w zależności od stopnia zabrudzenia). Umyć wilgotną gąbką lub mopem. Spłukać. 1 nakrętka = 40 ml.

UWAGI:
– NIE stosować na powierzchniach marmurowych i wapiennych,
– pH 5.

SKŁAD
Mikororganizmy zgodne z klasą 1 wg normy NFX 42040 (nie stwarzające zagrożenia dla człowieka i środowiska naturalnego), biosurfaktanty pochodzenia roślinnego i pozyskiwane biotechnologicznie, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycja zapachowa (Limonene, Linalool). 

Produkty Bio Expert:

  • BIO żel do wc
  • BIO pianka do łazienek
  • BIO koncentrat do łazienek
  • Odtłuszczacz biologiczny
  • WC Bio Błysk Odkamieniacz
  • Tabletki Biologiczne do szamb
  • BluKlar

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.