ECO Elektro to zapachowe urządzenie elektryczne do gniazdka, działające na wymienne butelki.

kup

Seria ECO oferuje wymienne wkłady do urządzenia – buteleczki zawierające ekologiczny płyn stworzony na bazie wyciągu z Citronelli z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych z: lawendy, cytryny i eukaliptusa.

Urządzenie skutecznie i naturalnie odświeża zapach w pomieszczeniach, dzięki czemu jest niezbędnym urządzeniem w sezonie letnim.

Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen i przyjemny zapach do 60 dni (nocy).

Lubimy go dlatego, że jest bardzo przyjemnym i delikatnym odświeżaczem powietrza, więc włączony jest u nas przez całą dobę.

Produkt należy stosować w kontaktach zamontowanych pionowo.

Sposób użycia:

Wyjąć płyn VACO, odkręcić nakrętkę zabezpieczającą i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Wkład musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazda sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją zapachową.

Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia (dostępne są butelki zapasowe do dokupienia). Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę z substancją zapachową, by substancja zapachowa nie parowała. Jedno urządzenie zabezpiecza ok 15 m2 powierzchni.

Czas działania: do 60 dni.

Zawartość: urządzenie 1 szt. + płyn 45 ml.

Producent: VACO Sp. z o.o.

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.