26,90 zł kup bezzapachowe  kup cytrusowe

Teraz dostępne 2 rodzaje: pałeczki bezzapachowe i o zapachu cytrusowym.

na zdjęciu: Enzymatyczne patyczki do czyszczenia odpływów CYTRUSOWEEnzymatyczne patyczki do czyszczenia odpływów produkcji Ecozone to innowacja w skutecznym utrzymywaniu drożności odpływów. Patyczki zawierają silne, naturalne bakterie i enzymy, które rozkładają prawie wszystko co utknęło w rurze i powoduje zator i brzydki zapach (mydło, brud, tłuszcz i resztki jedzenia). Te sprytne patyczki, poprzez ich ciągłą aktywną pracę, pomogą Ci chronić instalację hydrauliczną przed zatorami.

1 opakowanie = 12 miesięcy ochrony jednego odpływu.

Zalety patyczków Ecozone:
– usuwają tłuszcz i resztki jedzenia gromadzące się codziennie w Twoich kanałach odpływowych,
– utrzymują odpływy drożne, świeże i wolne od brzydkich zapachów
,
– sprawdziły się w odpływie prysznica, który był stale zapychany włosami (opinia użytkownika),
– bardzo łatwe w użyciu.

STOSOWANIE

1. Wyjmij jeden patyczek z opakowania (możesz skorzystać z kalendarza na opakowaniu, aby wybrać miesiąc początkowy, dzięki temu łatwiej Ci będzie kontrolować ich użycie).
2. Umieść patyczek bezpośrednio w otworze odpływu i pozostaw, by mógł zadziałać. Nie próbuj go wyjmować.
3. Powtarzaj czynność raz w miesiącu, aby zachować odpływ czysty i bez przykrego zapachu.

Skład: Calcium Carbonate, Sodium Sulphate, Wheat Flour, Carboxymethylcellulose, Sodium chloride, Hexanedioic Acid, Sodium Lauryl Sulphate, Subtilisin, Amylase, Dye, Lipase, Bacterial Culture – Non Pathogenic.

Produkty Ecozone posiadają certyfikat Ecolabel. Produkowane są wyłącznie z surowców biodegradowalnych, nietoksycznych, bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.