14,90 zł kup 

Hypoalergiczny, skoncentrowany, bezzapachowy płyn do mycia naczyń, odpowiedni dla skóry wrażliwej

Delikatny dla skóry a zarazem skuteczny w usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń. Dba o wrażliwą skórę dłoni dzięki zawartości roślinnej gliceryny.

 

 

Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny.

Zalety Płynu do mycia naczyń:
– jest bezpieczny i nietoksyczny w użyciu,
– nie podrażnia skóry,
– jest hypoalergiczny,
– jest odpowiedni dla wegan,
– odznacza się niskim wpływem na środowisko naturalne,
– nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, substancji konserwujących, enzymów ani sztucznych środków zapachowych.

 

STOSOWANIE

10-15 ml (ok. dwie łyżeczki) na średniej wielkości miskę do mycia naczyń.

 

Skład: powyżej 30% anionowych środków powierzchniowo czynnych, poniżej 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, Chlorek sodu, Citric Acid.

Producent marki Bio-D uważa, że możliwe jest wytwarzanie skutecznych, naturalnych i bezpiecznych środków czyszczących, które nie niszczą naszej matki Ziemi. Produkty do czyszczenia i prania Bio-D tworzone są zgodnie z przyjętym kodeksem etycznym, są biodegradowalne, bezpieczne w użyciu i mają minimalny wpływ na środowisko. Producent zobowiązuje się do korzystania z naturalnych składników, które są najlepsze i najbezpieczniejsze dla nas wszystkich i naszej przyszłości. Używając produktów Bio-D nie masz nic do stracenia, za to nasz świat ma wszystko do zyskania.

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.