COMPOSTER 750 ml
GreenOK Universal-Pro

kup

 

to AKTYWATOR KOMPOSTOWANIA stosowany do przyspieszania biologicznego procesu rozkładu resztek po zbiorach i poplonów ogrodowych. Świetnie nadaje się w ogrodzie jako przyspieszacz kompostowania. Stymuluje kompostowanie resztek roślinnych.

COMPOSTER jest to biologicznie aktywny ekstrakt z torfu, który zawiera naturalne mikroorganizmy glebowe: Bacillus subtilis, B. licheniformis B. Megaterium, Corynebacterium propinquum, Acinetobacter lwoffii, Myroides odoratus (Flavobacterium odoratum), Paenibacillus macerans, Trichosporiella oraz Penicillium.

GreenOK Universal-Pro COMPOSTER uzupełnia w glebie zawartość substancji humusowych podnosząc tym samym jej żyzność. Podnosi zawartość materii organicznej w glebie oraz hamuje rozwój chorobotwórczej mikroflory.

STOSOWANIE

Pryzma kompostowa: rozpuścić 50-100 ml (2-4 miarki z butelki 750 ml) koncentratu w 10 litrach wody i podlewać pryzmę. Zabieg powtarzać po każdym dodaniu nowej warstwy o grubości 10-20 cm.

Kompostowanie na powierzchni gleby: rozcieńczyć 25 ml (1 miarkę z butelki 750 ml) koncentratu w 20 litrach wody i podlewać 50-100 m2 gleby. Zalecane jest wymieszanie preparatu z glebą do 12-24 godzin po aplikacji. Butelka 750ml wystarczy na 1,5 m3 kompostownika lub 25 arów powierzchni (1/4 ha).

Skład: 

Substancje organiczne 12-13 g/l
Substancje humusowe 10 g/l

Odczyn ph 6-8.

Przechowywanie: od 0 do +30 stopni Celsjusza, trzymać z dala od artykułów spożywczych. Chronić przed długotrwałym narażaniem na działanie promieni słonecznych.

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.