Zadbaj o swoją zdrową aktywność fizyczną

kup

Omegaregen SPORT jest suplementem diety o działaniu regenerującym i przeciwzapalnym. To innowacyjna i prozdrowotna kompozycja stworzona i opatentowana przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma i badaczy z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Omegaregen SPORT zalecany jest osobom aktywnym, uprawiającym sport, które jednocześnie dbają o bezpieczeństwo i regenerację swojego organizmu.

Przeciwzapalny kwas alfalinolenowy (omega 3) + koenzym Q 10 zwiększający wydolność  = Skuteczne dążenie do najlepszych sportowych wyników, szybkiej regeneracji i ochrony całego organizmu!
 

Kwasy z grupy Omega 3 (ALA) to podstawowy element budujący błony komórkowe tkanek i narządów całego ciała – w tym serca, naczyń krwionośnych, mięśni i ścięgien. Omegaregen SPORT wspomaga prawidłowe działanie i odbudowę ww. narządów oraz wzmacnia je podczas treningów i regeneracji.

Koenzym Q10 (ubichinon produkcji Keneka) jest naturalnym przeciwutleniaczem, który zapobiega uszkodzeniom komórek, zwany jest też naturalnym dopingiem. Bierze udział w procesie wytwarzania energii w komórkach, poprawia ich dotlenienie, chroni przed niszczącym wpływem wolnych rodników. Od 25 roku życia jego poziom zaczyna spadać, a po przekroczeniu 35 lat jest go na tyle mało, że nie wystarcza, by pokryć standardowe zapotrzebowanie, dlatego warto jest go uzupełniać.

Regularne przyjmowanie Omegaregen SPORT wpływa na:
regenerację komórek mięśniowych dzięki czemu zmniejszają się ból, sztywność mięśni i stawów spowodowane intensywnymi treningami,
ochronę serca i układu krwionośnego poprzez stabilizację pracy serca, działanie przeciwmiażdżycowe i przeciwzapalne,
regulację procesów metabolicznych i usprawnienie transportu minerałów wpływających na właściwą strukturę kości i stawów,
przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej poprzez uwrażliwienie tkanek na insulinę i zwiększenie aktywności leptyny (hormonu hamującego apetyt i przyspieszającego spalanie kalorii),
lepszą wydolność organizmu i skrócenie fazy regeneracyjnej,
przyspieszenie procesów regeneracyjnych w okresie rekonwalescencji po kontuzji przez redukcję stanów zapalnych, które utrudniają procesy gojenia.

Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci = Najlepsza przyswajalność omega-3 i omega-6. 

W wyniku zastosowania zupełnie nowej, naturalnej metody pozbawiania oleju lnianego szkodliwych substancji, uzyskano najczystszą formę BIOESTRÓW kwasów omega 3, 6 i 9.
BIOESTRY
są wszystkim, co najlepsze w oleju lnianym, bez niezdrowych i szkodliwych substancji występujących w nim i w olejach rybich takich jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy. 

Dawka Omegaregen SPORT (5 ml) zawiera:

 • omega 3 (kwas α-linolenowy – ALA) – 2g**, 
 • omega 9 (kwas oleinowy – OA) – 0,7g**
 • omega 6 (kwas linolowy – LA) – 0,5g **
 • koenzym Q10 (ubichinon) – 30 mg**

** – brak wskazania RDA (% realizacji zalecanego dziennego spożycia)

Przy regularnym stosowaniu, Omegaregen wystarcza na 50 dni. Jedna butelka zawiera bowiem 50 dawek, gdzie jedna dawka to 1 łyżeczka od herbaty (5 ml). Omegaregen należy zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. Schłodzony smakuje lepiej. Po otwarciu przechowuj w lodówce.

Już po miesiącu systematycznego stosowania produktu przywraca się prawidłową gospodarkę tłuszczową i cukrową w organizmie.

Doskonały od pierwszej do ostatniej kropli.

Omegaregen nie zawiera konserwantów. Kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 w nim zawarte są wyjątkowo trwałe – w przeciwieństwie do tych, które znajdują się w trójglicerydach oleju lnianego czy rybiego – nie utleniają się (nie jełczeją). Innymi słowy: znacznie dłużej niż inne zachowują swoje prozdrowotne właściwości. 

KWASY Z GRUPY OMEGA  3 (ALA): 

pomagają przy leczeniu chorób skórnych,
– działają wzmacniająco na system odpornościowy i wspomagają leczenie chorób autoimmunologicznych oraz alergii,
wspomagają leczenie chorób przewlekłych (np. cukrzycy) i nowotworów,
wspomagają pracę serca i układu krążenia, 
– działają przeciwmiażdżycowo i pomagają normalizować ciśnienie tętnicze
chronią naczynia krwionośne, obniżając ryzyko zawałów serca i udarów mózgu, 
przeciwdziałają tworzeniu się wewnętrznych stanów zapalnych i zakrzepów w naczyniach krwionośnych, 
wspierają prawidłowe działanie układu nerwowego, np. w przypadku depresji czy ADHD,
wzmacniają procesy naprawcze całego organizmu. 

Suplement nie zawiera substancji pochodzenia rybiego – mogących być źródłem metali ciężkich, dioksyn i innych zanieczyszczeń – ani niezdrowych substancji występujących w oleju lnianym, takich jak: amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.

BIOESTRY w Omegaregen są unikalne, ponieważ: 

są najczystsze
• zachowują doskonałe proporcje kwasów omega 3 do omega 6
• są lepiej wchłaniane przez układ pokarmowy niż inne suplementy (potwierdzone badaniami klinicznymi),
łatwo się rozpuszczają, przez co można tworzyć preparaty o wielu składnikach, dopasowanych do konkretnych potrzeb organizmu, 
są bezpieczne, nie wchodzą w interakcję z innymi lekami, 
są bardzo trwałe, nie jełczeją, 
• charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu,
• cały proces powstawania BIOESTRÓW jest kontrolowany na każdym etapie ich powstawania, od uprawy lnu poprzez ich produkcję i odbywa się w Polsce, co jest gwarancją najwyższej jakości

Jako jedyny jest wyjątkowo biodostępny i może być stosowany przez pacjentów przyjmujących inne leki bez obaw, że Omegaregen wejdzie z nimi w konflikt. Jest także skuteczny oraz trwały (nie jełczeje). Rekomendujemy Omegaregen osobom dbającym o zdrowie i jego dobrostan, uprawiającym aktywny tryb życia, a także pragnącym poprawić stan swojego zdrowia. To również idealny suplement diety dla wegan i wegetarian, ponieważ BIOESTRY kwasów omega 3, 6, 9 są pochodzenia roślinnego i nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. 

Omegaregen jest idealny do stosowania w tzw. diecie budwigowej (wg zaleceń niemieckiej dr Joanny Budwig) z tym, że nie ma potrzeby łączenia go z białkiem, którego zadaniem jest niwelować antyatraktanty zawarte w oleju lnianym.

O estrach lnianych, w radiowej Trójce, rozmawia Grażyna Dobroń z jednym z ich twórców, dr Andrzejem Vogt (kliknij i posłuchaj):

Omegaregen powstał z myślą o tych wszystkich, którzy w trosce o swoje zdrowie świadomie sięgają po suplementy diety w najczystszej postaci. A przede wszystkim starają się codziennie utrzymywać swoje ciało i umysł w harmonii, poprzez dobór odpowiedniego pożywienia, aktywność fizyczną i umysłową. 

Stosowanie Omegaregen polecamy

 • osobom uprawiającym czynny, sportowy tryb życia,
 • pacjentom podczas rehabilitacji,
 • osobom pragnącym poprawić i zregenerować zdrowie i jakość skóry,
 • pacjentom z chorobami autoimmunologicznymi i alergiami,
 • pacjentom cierpiącym na choroby przewlekłe, np. cukrzyca,
 • pacjentom z chorobami serca i układu krążenia,
 • pacjentom z chorobą nowotworową,
 • pacjentom cierpiącym na zaburzenie układu nerwowego, np. w przypadku depresji czy ADHD,
 • pacjentom stosującym dietę dr Budwig opartą na oleju lnianym,
 • weganom i wegetarianom w celu uzupełnienia niedoborów kwasów omega 3,.

Rodzaje Omegaregen:

 

Folder o produktach Omegaregen:

Ulotka

 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora. Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.