Przeglądając sklepy internetowe czy osobiście odwiedzając te stacjonarne szybko zauważymy, że marek tworzących zamki drzwiowe jest na naszym rynku bardzo wiele. Są wśród nich takie międzynarodowe przedsiębiorstwa jak Dierre, Simon Coss, Mottura czy Salto, ale też polskie marki Gerda, Keso i Łucznik Lockpol. Naszą uwagę zwrócił zwłaszcza ostatni wymieniony tu producent zamków drzwiowych – Łucznik Lockpol. Dlaczego, naszym zdaniem, warto postawić właśnie na jego produkty? Co sprawia, że ta marka wyróżnia się na tle innych, oferujących asortyment z tej samej branży?

Zamki drzwiowe – producent od 1992 roku

Na pokładzie firmy Łucznik Lockpol znajdują się wykwalifikowani inżynierowie, którzy nadzorują cały proces projektowania i produkcji zamków. Ich bezkompromisowe podejście do jakości produktów doceniane jest przez liczne certyfikaty jakości, które przyznawane są przez dwie jednostki badawcze: Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP) i Instytut Techniki Budowlanej (ITB). 

Dlaczego jeszcze Łucznik Lockpol zaczął być określany jako znany producent zamków do drzwi? Na pewno dlatego, że jest on jednym z liderów branżowych innowacji. Marka posiada liczne opatentowane rozwiązania, które są pionierskimi na rynku. Wśród nich znajduje się chociażby patent numer 216337 na zabezpieczenia przeciwprzewierceniowe przyznany przez polski Urząd Patentowy w 2014 roku. Nie był to jednak pierwszy patent, jaki otrzymał ten producent zamków wpuszczanych. Historia opatentowanych rozwiązań Łucznik Lockpol zaczęła się bowiem już w 2008 roku. Można więc śmiało powiedzieć, że marka skupia się na tworzeniu rozwiązań niestandardowych, innowacyjnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Czy jest jeszcze coś, co trzeba powiedzieć jeśli chodzi o zamki drzwiowe – producent Łucznik Lockpol? Na pewno to, że ich oferta jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej chociażby zamki do drzwi pełnych czy te do drzwi ewakuacyjnych, każde w wielu wersjach odpowiadających wymaganiom drzwi różnego typu. Warto też wiedzieć, że najlepsze rozwiązania nie muszą kosztować setek złotych. Lockpol to bowiem producent niedrogich zamków do drzwi, które przy niskiej cenie oferują naprawdę doskonałą, bezkompromisową jakość i maksymalną wygodę używania przez długi czas. Na koniec dodajmy, że Lockpol to lokalna, rodzinna firma, która od początku swojego istnienia w biznesie kieruje się zasadami etycznego, uczciwego postępowania.